Skip links

KURUMSAL

Kurumsal

Sirketimiz 1994 yilindan bugüne, personel ve ögrenci tasimaciligi alanlarinda yeni model araçlari, profesyonel sirket personelleri deneyimli soför kadrosu ile sürekliligi prensip edinerek servis hizmeti sunmaktadir.
Her türlü yenilige ve gelismeye açik olan sirketimiz Personel tasimaciligi ve filo kiralama konusunda beklentilerinize yasamakta oldugunuz veya yasayabileceginiz sorunlara alternatif çözümler sunabilmemiz için TEKLIF ve ÖNERILERINIZI beklemekteyiz.

Bizim görevimizi insanlari islerine, evlerine, saglikli, huzurlu ve mutlu bir sekilde ulastirmak için buradayiz. Bunun içinde kendimize hedef olarak Bena’dan hizmet alan veya çalisan tüm insanlarin mutlulugunu ve huzurunu kendimize ilke edindik.

“Bizim görevimiz insanlari islerine ve evlerine saglikli, huzurlu ve mutlu bir sekilde ulastirmak.”

 

Misyonumuz

Güvenli ve konforlu ulaşımın herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve bu yolda müşteri memnuniyetini esas alarak lider bir kuruluş olmayı hedefliyoruz. Sorun üreten değil, sorunlara anında çözüm getiren bir anlayışla çalışmaktayız.

 

Vizyonumuz

Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak en iyi hizmeti sizlere sunabilmek için yatırımlar yapıp, personel ve öğrenci taşımacılığı dışında aynı sektörün farklı kolu olan, uluslararası lojistik sektörüne adım atmak için çalışmaktayız.

 

Kalite Politikamız

Faaliyet gösterdiğimiz Personel Taşımacılık sektöründe, taşımacılık hizmetini sunduğumuz müşterilerimize ve çalışanlarına en iyi, en güvenli ve en konforlu hizmeti, uzman personelimiz ve modern araç filomuzla sağlayarak, müşteri memnuniyetini yükseltmek ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek kalite politikamızdır.